Hakkımızda

İnsanlar doğası gereği bilmek isterler. Biz Butik Villam ekibi olarak sizinlerin kaliteli bir tatil hakkında bilmek istediğiniz tüm soruları cevap verebilmek için burada hizmet vermekteyiz. Turizmde 25 yıllık bir deneyime sahip olan Aşkınay Tomanbay, bir aile geleneği olarak turizmle ilgilenmektedir. Kalkan’ın tanınan otellerinden birisi olan Kalkan Regency Otel’i ailesi işletmektedir. Kendisi de bu sektörü yakından tanıma fırsatını elde etmiştir. Bölgeyi iyi tanıyan, bölgenin şartlarını iyi bilen Aşkınay Tomanbay turizmin birçok dalında faaliyet gösteren işletmelerin yöneticiliklerini yapmıştır.

Eğitimini yurtdışında tamamladıktan sonra tutkuyla bağlandığı Işık Ülkesi olarak bilinen Likya Uygarlığının temellerinin atıldığı Kalkan bölgesine yerleşmeye karar vermiştir. Burada yeni bir işkolunun da kuruculuğunu yaparak Modestus Turizm’i kurmuştur. Bu zamana kadar biriktirilen tecrübe ve eğitiminin sonucunda Modestus Turizm, Türkiye ve Avrupa pazarı başta olmak üzere pek çok kültürden misafire hitap eder. Tatil yapmak isteyen herkese daha iyi bir hizmet kalitesi sunmak için, kaliteli ve güvenilir tatil yapmalarını sağlamak amacıyla 7/24 çalışan ekibiyle hizmet vermektedir.

Bu şirketin temel felsefesi tatilin keyifli geçmesini sağlayabilmek için misafirlerin her türlü konforunu esas almaları, onların rahat etmelerini sağlamak amacıyla her şeyin çok önceden planlanmasının amaçlamalarıdır. Modestus Turizm Kaş merkezli olmasının yanında çevresindeki tüm bölgelerde çalışma yapan bir şirkettir. Kaliteli tatil hizmeti verebilmek için her sahadaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Turizmin her alanında faaliyet gösteren şirket misafirlerin her türlü ihtiyacına cevap vermek amacıyla gayrimenkul satış/ kiralama, günlük turlar, araç kiralama, bina yönetimi gibi pek çok alanda siz değerli misafirlerin konforunu sağlamayı hedeflemektedir. Bizim için öncelikli olan müşteri hizmeti ve memnuniyetinin birinci sınıf olmasıdır. Özellikle Kaş ve çevresinde çalışmalarımızı sürdürmekteki amacımız tatilinizi bambaşka bir dünya olan bu çevrenin doğal güzellikleri ile tarihî güzelliklerinin harmanlanışının verdiği huzurdur. Bu bölge ülkemizin saklı kalmış güzelliklerinin yer aldığı, sakinliğin ruhunuzda kök saldığı bir yer olduğu için biz de sizleri bu bölgenin güzellikleriyle tanıştırmak için en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Önce siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini esas alarak, unutamayacağınız anlara tanıklık etmeniz için tüm ekibimizle çalışmaktayız.

Butik Villam bir Modestus Turizm İnşaat Emlak Ltd. Şti. oluşumudur.

Firmamız Modestus Turizm,  13102 Belge numaralı TURSAB A grubu Seyahat Acentesidir.