Kovid 19 Hakkında

Ülkemiz ve bütün dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs ile alakalı mart ayından itibaren siz misafirlarimiz için bir dizi hareket planı belirledik ve bunları uyguladık. Şu ana kadar, iptal talebi olan misafirlerimizin hiç birini mağdur etmeden, rezervasyonlarını ya istedikleri tarihe erteledik yada iptal etmek isteyenlerin ödedikleri ücretlerin tamamı iade ettik. Butik Villam olarak böylesine bir pandemi döneminde misafirlerimizin yanında olduk. 

Bundan sonraki süreçte, yaz döneminin başlaması ile, Butik Villam olarak, bu sezon için bazı kararlar aldık ve bunları uygulamaya başladık. Bunlar;

1- Pandeminin devam ettiği süreçte yapılan bütün rezervasyonların tarih değişikliği veya iptal telebini, uygunluk durumuna göre değerlendirip, siz değerli misafirlerimizi mağdur etmeyeceğiz.

                                                                                 

2- Çalıştığımız villaları her misafir girişinde, Sağlık Bakanlığı kriterlerine uygun olarak çalışmakta olduğumuz Şifa İlaçlama ve Güven İlaçlama firmaları tarafından dezenfekte edilmiş şekilde teslim ediyoruz.

3-  Villaların temizliği sırasında, villadaki odalar ve diğer kapalı alanlardaki camlar, temizlik süresince (ortalama 5 saat) açık olacak ve temizlikten sonra 1 saat daha havalandırılacaktır.

4- Villaların temizliği sırasında, temizlik personelimiz ellerini dezenfekte edip, maske/eldiven takarak temizliklerini yapacaklardır. 

5- Villaların temizliği sırasında, özellikle eller ile sık dokunulan yüzeylerin [kapı kolları, bataryalar, tırabzanlar, sık dokunulan düğmeler (asansör, aydınlatma vb), telefon ahizesi, TV kumandası] ve ortak kullanım alanlarındaki tuvalet ve lavaboların temizliği detaylı bir şekilde yapılacaktır. Bu alanların temizliği için, su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra çamaşır suyuyla temizlik yapılacaktır.