Kiralama Rehberi

Sitemizde bulunan apart veya villaları kiralamak için portföyümüzde bulunan seçeneklere göz atın. Belirlediğiniz tarih ve kişi sayısına göre seçtiğiniz evin detaylarını okuyunuz. Eğer istediğiniz kriterleri yakalıyorsa, rezervasyon formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalıştığımız bütün emlakları, ofis çalışanlarımız birebir görmüştür, ve soracağınız sorulara hazırlıklıdır.

Belirttiğiniz tarihler için uygunluk bildirimi SMS ve e posta yolu ile yapılmaktadır. Ayrıca bu bildirim ile ödeme detayları da paylaşılacaktır. Verilen opsiyon süresine göre ödemeyi yaptığınız zaman, emlak sizin için kirlanmış olacaktır. İşlemlerin hızlanması adına, ödeme yaptıktan sonra bizleri bildirebilirsiniz.

Sitemizden konaklama alacak bütün misafirlerimiz için Jandarma Kimlik Bildirim Sistemine kayıt yapmaktayız. O yüzden konaklayacak kişilerin bilgileri, tarafımıza eksiksiz iletilmelidir. Belirtilen kişilerin dışında misafir, konaklama için kesinlikle kabul edilmemektedir. Konaklayacak ve listede olmayan kişiler var ise, konaklamadan önce bizlerle iletişime geçmesi gerekmektedir. Ev ve ev sahibi uygun bulursa misafirlerinizi, bilgimiz dahilinde ağırlamanızdan onur duyarız. Ev sahibi veya Butik Villam bilgisi verilmeyen konaklama tespit ettiği halde, fazladan konaklayan kişileri evden çıkarma hakkına sahiptir.

Aksi belirtilmedikçe evcil hayvan kabul edilmemektedir. Eğer sadık dostlarınızla beraber tatile gelecekseniz, Butik Villam olarak bu konuda önceden bilgilendirilmemiz gerekmektedir.

Kiralık emlaklarımız, sizlere ev konforu verecek şekilde tasarlanmıştır. Kiralanan apart/villa sadece sizin kullanmanız için tahsis edilecektir. Villa sahibinin çalışma saatlerine göre bahçe ve havuz bakımı günlük yapılacaktır. Günlük havuz PH ölçümleri yapılarak, siz değerli misafirlerimizin sağlık ve güven içerisinde tatil geçirmesini sağlamaktayız. Aksi belirtilmedikçe bütün elektrik, su, internet, bahçe bakım giderleri rezervasyon tutarı içine dahildir.

Bavulunuzu alın, dolabınızı istediğiniz gibi doldurun ve yemek sırası beklemeden, yemek saatini kaçırma stresi yaşamadan, dilediğiniz gibi tatilinizin tadını çıkarın. Lütfen deniz havlusu getirmeyi unutmayın, villa ve apartlarda sadece bina içinde kullanılabilir havlu,çarsaf vb. ürünler bulunur.

Butik Villam ekibi olarak, sizlerin daha güvenli ve daha konforlu tatil geçirmesi için 7/24 sizler için buradayız.